Kolejny drop rozwojowej mamy za:
0
Dzień
00
Godzina
00
Minuta
00
Sekunda
Data końcowa 9 sierpień 2024 23:59
Wyświetl

Czym są tematyczne Dropy?

Badając globalny rynek zabawek edukacyjnych, starannie wybraliśmy dla Was produkty, które w pełni możemy Wam polecić.  Dla wszystkich wynegocjowaliśmy niesamowite ceny, niespotykane dotychczas na rynku. Wiele zabawek będzie dostępnych pierwszy raz w Polsce! 

Zabawki edukacyjne zostały pogrupowane w Dropy tematyczne. Każdy drop potrwa 5 dni, a ilość dostępnych produktów będzie ograniczona. Produkty będą sprzedawane w formie przedsprzedaży (czas oczekiwania na dostawę potrwa około 2 tygodni). Produkty są wysokiej jakości i jesteśmy przekonani, że zabawki zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. 

Dlaczego ceny są widoczne po zalogowaniu?

Wiele naszych cen jest wyjątkowych, dlatego nie mogą być one ogólnie dostępne. Ceny produktów są dedykowane naszym klientom, dlatego konieczne jest zalogowanie, aby z nich skorzystać.

FAQ

Czym jest tematyczny drop z zabawkami?

Drop to comiesięczna, pięciodniowa akcja, oferująca Wam kolekcję zabawek edukacyjnych. Zabawki edukacyjne zostały pogrupowane w Dropy tematyczne takie jak: zabawki STEM, outdoor, adventure, odgrywanie ról i wiele innych. Każda kolekcja składa się z starannie wybranych, rekomendowanych przez nas produktów. Produkty pochodzą od producentów z Holandii, Danii, Szwecji, Francji. Wysokiej jakości zabawki pochodzą od producentów z Holandii, Danii, Szwecji, Francji. Dostępne są w cenach objętych specjalnym rabatem.

Czym wyróżnia się kolekcja zabawek dostępna w dropach tematycznych?

Starannie badając globalny rynek zabawek edukacyjnych, wybraliśmy dla Was produkty, które w pełni możemy polecić rodzicom w naszej społeczności. Zabawki są wysokiej jakości i jesteśmy przekonani, że Wasze dzieci je pokochają. Większość z nich pojawi się pierwszy raz na polskim rynku. Produkty pochodzą od producentów z Holandii, Danii, Szwecji, Francji. Zabawki edukacyjne zostały pogrupowane w Dropy tematyczne takie jak: zabawki STEM, Outdoor, Adventure, Odgrywanie ról i wiele innych.

Ile trwa każdy drop?

Każdy drop potrwa 5 dni, a ilość dostępnych produktów będzie ograniczona.

Dlaczego ceny są widoczne są po zalogowaniu?

Nasze ceny są wyjątkowe, dlatego na prośbę producenta nie mogą być one ogólnie dostępne. Ceny produktów są dedykowane naszym klientom, dlatego konieczne jest zalogowanie, aby z nich skorzystać.

Jaki jest przewidywany czas dostawy? 

Produkty dostępne w dropach tematycznych sprzedawane są w formie przedsprzedaży, dlatego czas dostawy jest wydłużony i potrwa do 14 dni roboczych.

Czy rabat z newslettera obejmuje produkty dostępne w dropach?

Nie, rabat z newslettera obejmuje kolekcję produktów Rozwojowa Mama. Produkty dostępne na stronie dropów objęte są już dużymi rabatami.
Zachęcamy Was do zapisywania się do naszych newsletterów gdzie na bieżąco informujemy o nowościach, specjalnych promocjach oraz dzielimy się wiedzą ekspercką.

Czy do zabawek będzie dołączona instrukcja w języku polskim?

Do produktów Build X Y Z oraz MarbleCode Run, instrukcja w języku polskim będzie przesłana drogą mailową, wraz z informacją potwierdzającą złożenie zamówienia.

Do pozostałych gier, dołączona będzie instrukcja obrazkowa w wersji drukowanej.

Nie zdążyłam zakupić wybranej gry. Czy produkty będą ponownie dostępne? 

Ilość produktów dostępna na stronie jest limitowana. Każda zabawka dostępna będzie tylko i wyłącznie przez czas trwania danego dropu (5 dni). Po jego zakończeniu  produkty będą niedostępne i nie powrócą na stronę.

Dla dzieci w jakim wieku są przeznaczone są zabawki dostępne w dropach tematycznych?

Przy opisie każdego produktu widnieje sugerowany wiek dziecka.

Miałam / miałem założone konto i nie mogę się do niego zalogować, co dalej?

Serdecznie prosimy o ponowne założenie konta. Ze względu na regulacje RODO, w procesie uaktualnień informatycznych na naszej stronie, stare konta naszych Klientów musiały zostać wyłączone.