Wideokurs pierwszej pomocy niemowlętom i dzieciom: Rozwojowa Mama i eksperci Kampanii Bezpieczny Maluch

Bezpieczna eksploracja jest niezbędna do tego, żeby dziecko mogło zdobywać wiedzę o świecie, rozwijać pewność siebie, uczyć się i odkrywać. 

"Większość z nas nie wie, jak poprawnie przeprowadzić reanimację dziecka, nie umie odpowiednio zareagować na oparzenia w krytycznym czasie i nie pamięta o uzupełnieniu apteczki domowej" też nie znajduje dokładnego potwierdzenia w żadnych istniejących statystykach. Możemy go zastąpić: 61% Polek i Polaków deklaruje, że potrafi udzielić pierwszej pomocy „w niewielkim stopniu”, a tylko 15 proc. oceniła swoje umiejętności w tym zakresie jako duże. (Źródło: Maison & Partners dla Warsaw Enterprise Institute i Defence24.pl, 2022).

SPECJALNIE DLA CIEBIE

Pierwsza pomoc

Dowiedz się, jak pomóc dziecku w nagłych wypadkach.

Bezpiecznie w domu

Sprawdź, jak przygotować dom na eksploracje ciekawskiego malucha.

Bezpiecznie nad wodą

Zobacz, jak zapewnić bezpieczeństwo podczas wakacyjnego wypoczynku.

Bezpiecznie w podróży

Przygotuj się do rodzinnych wypraw.

PIERWSZA POMOC

Niebezpieczne wypadki mogą zdarzyć się każdemu, a umiejętność szybkiego reagowania i poprawnego udzielenia pierwszej pomocy często decyduje o uratowaniu zdrowia i życia. Dowiedz się, jak opatrzyć drobne i większe urazy, co robić w wypadku zatrucia, upadku z wysokości czy ukąszenia kleszcza. Przećwicz każdy krok pod okiem doświadczonego instruktora i zmaksymalizuj prawdopodobieństwo, że w sytuacji zagrożenia będziesz działać odruchowo.

BEZPIECZNIE W DOMU

Statystycznie najwięcej wypadków z udziałem dzieci zdarza się w domu. Naucz się ograniczać ryzyko urazów i stwórz przestrzeń bezpiecznej eksploracji, zabawy i wypoczynku dla całej rodziny.

BEZPIECZNIE NAD WODĄ

Każdego letniego dnia tonie w Polsce jedna osoba. Dowiedz się, jak odróżnić tonącego od tego, która po prostu się wygłupia. Jak wyciągnąć go na brzeg bez ryzykowania własnym życiem. Jak przeprowadzić pierwszą pomoc po zachłyśnięciu się wodą?

BEZPIECZNIE W PODRÓŻY

Sam fotelik to za mało! Dowiedz się, jak przygotować dziecko (i samochód!) do podróży, co zapakować do podróżnej apteczki i jak poprawnie zapinać pas, nie ryzykując duszenia, uszkodzenia wątroby czy wypadnięcia z auta podczas zderzenia.

Wideokurs pierwszej pomocy niemowlętom i dzieciom: Rozwojowa Mama i eksperci Kampanii Bezpieczny Maluch

Ponad 30 filmów, kilkaset minut materiałów i 150 tysięcy przeszkolonych osób - dołącz do kursu, który pozwoli Ci wyrobić w sobie odruchy ratujące zdrowie i życie. Podczas każdej z lekcji nauczysz się rozpoznawać niebezpieczne sytuacje i poznasz sposoby reagowania na nie – bez zastanowienia i bez wahania. Zatrzymuj wideo kiedy chcesz, aby klatka po klatce prześledzić każdy ruch ratownika. Cofaj, przewijaj, powtarzaj – we własnym tempie i kiedy tylko masz wolną chwilę.

APTECZKA

W naszych apteczkach znajdziesz najwyższej jakości atestowane środki opatrunkowe oraz niezbędne akcesoria do udzielenia pierwszej pomocy. Bądź zawsze przygotowany - niezależnie od miejsca, czasu i okoliczności!

Nazwa produktu
12,34 zł
Nazwa produktu
12,34 zł
Nazwa produktu
12,34 zł
Nazwa produktu
12,34 zł

SPRAWDZILIŚMY TO! Właściwie w żadnym z domów, które odwiedziliśmy, nie było prawidłowo wyposażonej apteczki.

Naszą misją jest dzielenie się najświeższą, potwierdzoną przez ekspertów wiedzą. Udostępniamy starannie dobrane, potwierdzone naukowo treści w prosty i przystępny sposób „Kurs: Bezpieczny Start” powstał przy współpracy z Dominiką i Kamilem, prowadzącymi markę Bezpieczny Maluch, w ramach której do tej pory przeszkolili już ponad 150 tysięcy osób.
Kurs kierowany jest przede wszystkim do opiekunów dzieci, ale też do wszystkich, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojemu otoczeniu. Formuła online ma zapewnić elastyczność (czas i miejsce), o którą zabiegają przede wszystkim rodzice maluchów. Celem powstania kursu w formie online jest również możliwość powtarzania całości i konkretnych zagadnień zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
Całość dopełniają apteczki stworzone w zespole ratowników i eskpertów ochrony zdrowia. Znajdziecie w nich wszystko, co pozwoli Wam zabezpieczyć Waszych najbliższych w awaryjnych sytuacjach. Apteczki składają się z produktów najwyższej jakości, a projekt opiera się na dobrze zorganizowanym, miękkim opakowaniu, które zapewnia łatwe, sprawne użycie w najbardziej stresujących sytuacjach.
Zainwestuj w spokój i bezpieczeństwo swojej rodziny już dziś. Dzięki nam nie tylko zyskasz świadomość zagrożeń, ale przede wszystkim staniesz się aktywnym strażnikiem bezpieczeństwa swoich najbliższych.
Korzystajcie i dzielcie się tą inicjatywą z Waszymi bliskimi

Kamil Kasiak - ratownik medyczny

Kamil Kasiak, ratownik medyczny, założyciel kampanii Bezpieczny Maluch

W ramach kampanii bezpieczny maluch, osobiście przeszkolił ponad 150 000 rodziców i opiekunów.

Piotr Kuśmierkiewicz – Tourel - przedsiębiorca, współzałożyciel Rozwojowej Mamy

Rozwojowa Mama to inicjatywa Marielle Tourel wspieranej przez męża Piotra. Marielle to ekspert ds edukacji rodzicielskiej, która na profilu @rozwojowamama dzieli się wiedzą naukową o rozwoju dziec i sposobach ich wspierania.